Pływamy po raz X

Marzec 9, 2016 Sport 0 Comments

Jak co roku w Kazimierzy Wielkiej odbył się już dziesiąty dwudziestoczterogodzinny maraton pływacki i nie mogło się obyć bez naszej obecności, więc zapakowaliśmy z Patrycją sprzęt i w drogę.

DZIESIĄTY DWUDZIESTOCZTEROGODZINNY MARATON PŁYWACKI

Biorąc pod uwagę wszystkie maratony w jakich miałem dotychczas przyjemność uczestniczyć ten był wyjątkowy i śmiało mogę powiedzieć, że był zapowiedzią zupełnie nowej ery w którą wkracza ta impreza. Już od pierwszych chwil basen był pełen ludzi i nie było by w tym niczego wyjątkowego gdyby nie fakt, że w przeważającej większości byli to ludzie bardzo młodzi oraz dzieci, nawet wieczorem frekwencja nie malała, a ciężko było się dopatrzeć w tłumie kogoś po trzydziestce. Oczywiście nie zabrakło rodziców opiekunów osób starszych, ale w stosunku do reszty stanowili oni mniejszość. Impreza nabiera tempa i stanie się młodzieżowym wydarzeniem, bo przecież kto by nie chciał spędzić nocy na basenie ? Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej osób, i dobrze.


W tym roku relacja jest nieco później, stało się tak dla tego że zanim jeszcze opublikowaliśmy materiał z maratonu to dostaliśmy wiadomość że zdjęcia z maratonu są świetne, po krótkiej rozmowie okazało się, że ktoś pomylił sobie relacje z poprzednich lat. Dało nam to do myślenia i stwierdziliśmy że te zdjęcia trzeba jakoś odróżnić, bo ten maraton też był wyjątkowy na tle pozostałych, dla tego w tym roku króluje klasyczna czerń i biel.


Więcej zdjęć można znaleźć na:

www.pathyelisia.com
www.aktywnakazimierza.pl

Nie każde moje zdjęcie trafiło na stronę więc wszystkie zdjęcia można pobrać TUTAJ <—–